BOTY BAMBINI 2007 - 2016 ... Zdravotní, sportovní a designová dětská obuv
Vítáme Vás na webových stránkách BOTY BAMBINI

Dne 13. srpna 2007 byla v centru Rakovníka otevřena první prodejna Certifikované dětské obuvi BOTY BAMBINI.

O prozaickém rčení „Šaty dělají člověka" dnes již nikdo nepochybuje, my jsme však hluboce přesvědčeni, že správné obouvání, a to zejména v ranném dětském věku, je ještě důležitější.

Naším cílem je provozovat specializovanou prodejnu zaměřenou zejména na dětskou obuv. Chtěli bychom všem dětem, respektive jejim rodičům či prarodičům, nabídnout široký výběr certifikované dětské obuvi za přijatelné ceny odpovídající kvalitě obuvi. Sortiment zboží v rozmezí dětských velikostí 18 až 35 (po dohodě a přeměření nohou jsme schopni zajistit cca do týdne i obuv ve větších velikostech). Vhodný výběr obuvi je důležitý, ale ještě významnější je správná volba velikosti. Měřidla dětských nožiček jsou na prodejně samozřejmě k dispozici.

Certifikace dětské obuvi je dnes již běžně používána a vyhledávána velkou většinou zákazníků. Obuv, která úspěšně prošla certifikačním řízením, odpovídá požadavkům na ortopedickou a hygienickou nezávadnost a bezpečnost při používání. Certifikovaná dětská obuv je předpokladem správného držení těla a zdravého růstu dítěte.

Specializujeme se především na prodej kvalitní dětské obuvi Superfit a domácí obuvi Befado. Pracujeme s aktuálním skladovým soupisem a objednáváme také zboží přímo na zakázku. V nabídce máme také skvělou zdravotní obuv pro dospělé Legero, Birkis a Birkenstock. Spolupracujeme také se spoustou dalších dodavatelů a jsme schopni Vám objednat obuv dle Vašich požadavků. 

 

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu.

 

S pozdravem za BOTY BAMBINI,

Marta Gregorová   

designed by Panavis & Panadela | contents ©2020 BOTY BAMBINI | powered by Online Shop P&Pv2.7 & Quick.Cart